موضوع : ایتاچی اوچیها

تاچی اوچیها (به انگلیسی: Itachi Uchiha) یک شخصیت خیالی در سری مانگا و انیمه ناروتو که توسط ماساشی کیشیموتو خلق شده‌است. ایتاچی برادر بزرگتر ساسوکه و نینجایی با استعداد بود که توانست در سنین پایین وارد زمین نبرد بشود. در هفت سالگی یک نینجا شد، در هشت سالگی توانست بر شارینگان تسلط پیدا کند و در ۱۰ سالگی یک چونین شد. در ۱۳ سالگی در روستای کونوها یکی از رهبران گروه آنبو[۱] شد. ایتاچی بعد از کشتن بهترین دوست خود شیسو، توانست مانگکیئو شارینگان را بدست آورد، چشم دیگر شیسو توسط دانزو شیمورا برداشته شد. ایتاچی مسئول قتل‌عام تمام خاندان اوچیها است و فقط برادر خود ساسوکه را زنده نگه داشت. بعد از این ماجرا ایتاچی روستای کونوها را ترک کرده و عضو گروهی به نام آکاتسوکی شد.

ایتاچی اوچیها در خاندان اوچیها به دنیا آمده بود. او بزرگترین پسر فوگاکو و میکوتو اوچیها بود و به عنوان یکی از با استعدادترین افراد در نسل خود به شمار می‌رفت. او وقتی تنها چهار سال بیشتر نداشت شاهد کشته شدن افراد زیادی در سومین جنگ جهانی شینوبیها بود که همین مسئله باعث یک ضربه روحی به او شد و او را تبدیل به یک انسان صلح طلب کرد. زمانی که روباه نه دم به روستای کونوها حمله کرد، ایتاچی به تنهایی از برادر کوچک خود ساسوکه مراقبت می‌کرد و به او قول داد هیچ وقت او را تنها نخواهد گذاشت.

در سن هفت سالگی فقط بعد از یک سال از مدرسه شینوبی‌ها به عنوان شاگرد اول کلاس فارغ و التحصیل شد. در هشت سالگی توانست بر چشم شارینگان خود تسلط پیدا کند، در سنین ده سالگی امتحان چونین رو پشت سر گذاشت، ۶ ماه بعد عضوی از گروه آنبوها شد و در ۱۳ سالگی به یکی از رهبران گروه آنبو تبدیل شد.
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20120530222228/villains/images/a/a4/Itachi_Uchiha_(Naruto).pnghttp://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140804210120/naruto/images/9/9d/Itachi_full.png
پدر ایتاچی بسیار به او امیدوار بود و آینده خاندان اوچیها را در او می‌دید به همین سبب به پسر کوچکتر خود توجه کمتری داشت. وقتی خاندان اوچیها نقشه نابودی دهکده کونوها را کشیدند، ایتاچی به عنوان یک آنبو ماموریت جاسوسی در روستا را داشت. او که این را می‌دانست این مسئله باعث جنگ دیگری در میان شینوبی‌ها می‌شود، شروع به جاسوسی در خاندان اوچیها کرد و تمام اطلاعات را به دانزو و هوکاگه سوم و بزرگان روستا انتقال می‌داد.

نمودار توانایی‌های ایتاچی در انواع جوتسو
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات